Nowa seria oczyszczaczy powietrza Sharp bez funkcji nawilżania

Zastanawiasz się czy w ogóle warto kupić oczyszczacz powietrza, czy to kolejny modny sprzęt, który niedługo odejdzie w zapomnienie? Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i samopoczucie siebie i Twoich najbliższych, dobrej jakości oczyszczacz powietrza to urządzenie niezbędne. Dlaczego? Poznaj odpowiedź na to pytanie w artykule oraz nową serię oczyszczaczy powietrza Sharp.

Zacznijmy od początku, czyli jak wpływa na nas jakość powietrza?

Jakość powietrza w Polsce delikatnie mówiąc nie napawa optymizmem, a niechlubnie zajmowane miejsca w czołówce najbardziej zanieczyszczonych europejskich krajów, oznaczają, że problem jest więcej niż dotkliwy. Niestety nie jest łatwo to zmienić, szczególnie kiedy Polska węglem stoi. Zła jakość powietrza, to zła kondycja całego naszego organizmu. Wydawać by się mogło, że wpływać ona będzie niekorzystnie głównie na układ oddechowy i oczywiście to się zgadza, ale nie pozostaje bez znaczenia również dla innych układów i organów takich jak mózg, czy serce. Obniżone samopoczucie i brak koncentracji to chyba najmniej dotkliwe skutki zanieczyszczeń z powietrza. Kiepska jego jakość wywołuje choroby serca, problemy z oddychaniem, alergie, astmę, choroby płuc, niewydolność układu krążenia, czy nawet przyczyniać się może do bezpłodności. Jak widać zatem nie można bagatelizować problemu, a jego skutecznym rozwiązaniem będą właśnie dobrej klasy oczyszczacze powietrza.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz, który warto mieć we własnym domu

Żeby dobrze zobrazować zalety oczyszczacza powietrza, posłużymy się konkretnym modelem popularnego od popularnego producenta, SHARP FP-J60EUW oczyszczacz z najnowszej serii, bez funkcji nawilżania.

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz który poprawi Ci samopoczucie

Tak jak w większości oczyszczaczy powietrza od firmy sharp, również w modelu SHARP FP-J60EUW oczyszczacz działa w nowoczesnej technologii Plasmacluster, dzięki której w powietrzu zachowana jest równowaga jonowa, zupełnie taka jak w naturze. Powietrze w pomieszczeniu staje się znacznie bardziej rześkie, co wpływa pozytywnie na nasze ogólne samopoczucie czy koncentrację Technologii Plasmacluster umożliwia również zmniejszenie elektrostatyczności, dzięki czemu zmniejsza się ilość kurzu.

Z SHARP HP-J60EUW dbasz o siebie i najbliższych

SHARP FP-J60EUW oczyszczacz z jonizatorem, skutecznie odfiltrowuje z powietrza różnego rodzaju zanieczyszczenia, również te pochodzące ze smogu, ale także wirusy i bakterie. Dbamy tym samym o drogi oddechowe i cały nasz organizm.

Możesz spać spokojnie

Zła jakość powietrza może negatywnie wpływać na jakość snu, wywołując problemy z zasypianiem. Oczyszczacz powietrza filtrując powietrze także w sypialni umożliwia lekki i zdrowy sen, żeby jednak można było umieścić oczyszczacz powietrza w sypialni musi on pracować cicho, nie zakłócając snu domowników. SHARP FP-J60EUW to oczyszczacz, który dzięki możliwości ustawienia trybu nocnego wyemituje tak znikomy hałas, że spokojnie może nam towarzyszyć podczas snu.

Warto, czy nie warto?

Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że warto! Skuteczny oczyszczacz powietrza, to jedyne jak na razie słuszne wyjście w walce z zanieczyszczeniami i choć nie jest to urządzenie, tanie, to z pewnością można je potraktować jako dobrą inwestycję w zdrowie na długie lata.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl