aranżacja modnej garderoby

Luksusowa garderoba – aranżacja wnętrza

Jednym z pożądanych pomieszczeń przez niemal każdą kobietę i większość mężczyzn jest garderoba. To właśnie w tym miejscu, każdego dnia szykujesz się przed wyjściem do pracy czy spotkaniem ze znajomymi. Ma ona umożliwić w jak najbardziej komfortowy sposób codzienny proces tworzenia własnego wizerunku. Jak zatem luksusowo zaaranżować wnętrze garderoby? Zapraszamy!

Idealna przestrzeń – luksusowa garderoba

Miejsce na ubrania wykonane z jakościowych tkanin oraz niezliczoną par butów, a na każdą z tych rzeczy osobna przestrzeń. Do tego podświetlane półki i szuflady. Osobne miejsce na biżuterię, torebki i paski. Wyodrębniona przestrzeń zarówno dla Pani, jak i Pana. Całość schowana za przeszklonymi, stylowymi drzwiami. Każda rzecz jest tu traktowana z niezwykłą starannością. Nic nie jest przypadkowe. Efekt umacnia umiejscowiony na środku stylowy fotel lub pufa. Sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne, a do tego funkcjonalne. Tak zapewne chcielibyśmy, aby nasza garderoba stanowiła element luksusowego wykończenia wnętrza.

Ekskluzywny butik w Twoim domu

Decydując się na garderobę pod wymiar, do wyboru jest wiele opcji. Luksusowa garderoba to przede wszystkim jakość materiałów użytych podczas aranżacji wnętrza. Najchętniej wybierane są oczywiście drewno i szkło. Choć często można spotkać również skóry. Stylizowana skóra vintage wygląda w tym pomieszczeniu niezwykle efektownie. Nie bez znaczenia są również najmniejsze detale, takie jak ozdobne uchwyty.

Ekskluzywna garderoba musi być przede wszystkich trwała, wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalna. Taki efekt gwarantuje profesjonalny montaż. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu wykonają prawdziwe dzieło sztuki.

garderoba dla prawdziwego mezczyzny

Aranżacja luksusowej garderoby

Aranżując wnętrze garderoby, należy przemyśleć każdy szczegół. Wyeksponuj swoją biżuterię. Bez względu na ilość, warto znaleźć dla niej wyjątkowe i łatwo dostępne miejsce, a jednocześnie uwydatnić ją w elegancki sposób. Luksusowe garderoby są również idealnym miejscem na wyeksponowanie posiadanej kolekcji butów. Uporządkowane i ułożone zgodnie z sezonowością, dadzą wiele możliwości aranżacyjnych. W garderobie nie może zabraknąć oczywiście eleganckich luster. Oprawione w gustowną ramę dodadzą smaku całemu wnętrzu. Tak samo jak lustra ważne jest również oświetlenie. Poza swoją podstawową funkcją pełnią również rolę ozdobną. Ekskluzywnym rozwiązaniem są ciężkie, bogato zdobione żyrandole. Każda luksusowa garderoba oprócz obfitych zdobień powinna mieć również dodatkowe, ciepłe akcenty. Mogą być to wspomniane wcześniej fotel bądź pufa, jak również stojące lampy czy dywaniki.