TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ 2022

Mówią, że trendy przychodzą i odchodzą, ale styl pozostaje na zawsze. Jednak wiele z dzisiejszych klasycznych stylów zaczęło się jako kontrowersyjne  trendy.

1 – KOLCZYKI Z ZAWIESZKAMI

Męskie kolczyki ( https://www.trendhim.pl/kolczyki-c.html) przeszły przez wiele faz. Od starożytnych Egipcjan po symbole statusu bogatych perskich mężczyzn, od XVII-wiecznych korsarzy po symbole dumy gejowskiej.

Styl uliczny rozwija się, aby odzwierciedlać kulturowego ducha czasu, a w 2022 roku nadrzędnym tematem jest całkowite odrzucenie mody płciowej. Nowoczesny styl mówi: „Pozbądź się etykiet – noś to, co Cię reprezentuje”. Dlatego kolczyki to zarówno biżuteria dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

2 – KOMBINACJE PEREŁ I ŁAŃCUSZKÓW

Perły były kiedyś symbolem statusu. Jednak w 1921 roku na rynek trafiły pierwsze perły hodowlane, ich cena spadła i nagle stale się dostępny dla osób z klasy średniej. Sprzedawcy przekonali mężczyzn, że każda kobieta pragnie pereł, a mężczyźni uznali ich kupno za swój obowiązek. Dziś dobrze dobrze dobrane połączenie pereł i łańcuszków to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

3 — UKŁADANIE WSZYSTKIEGO WARSTWAMI

Czasami mniej znaczy więcej. Robienie wrażenia nie wymaga wielu rzeczy, ale czasami noszenie kilku subtelnych i uzupełniających się elementów może być lepszym przekazem.

Podobnie jak założenie płaszcza, marynarki, kamizelki i koszuli nadaje twojemu strojowi atmosfery elegancji. Warstwowe naszyjniki, bransoletki i zegarki, a nawet pierścionki mogą nadać twojemu stylowi nowej energii.

 

4 – STYL ULICZNY

W 2022 roku styl uliczny to przed wszystkim indywidualna ekspresja. Duże ikony i symbole rzucające się w oczy pozwalają pozbyć się subtelności i domysłów. Bądź odważny, bezczelny i głośny.

5 – KOLOR

Rozpoznawalna symbolika to jeden ze sposobów, w jaki ludzie wyrażają siebie w 2022 roku. Innym jest noszenie jasakrawych, odważnych, oryginalnych kolorów.

Jasnoczerwony pasek, niebieski kolczyk lub tęczowy naszyjnik z łańcuszkiem to odważne dodatki. Ożyw swoje monochromatyczne, pastelowe stroje mocnym kolorowym akcentem.

 

6 – MATERIAŁY PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

 

W trosce o środowisko w Trendhim (https://www.trendhim.pl/)  zdecydowana większość metalowej biżuterii jest wykonana z chirurgicznej stali nierdzewnej, która jest w 100% recyklingowana. Niektóre z naszych wegańskich pasków są wykonane z G-Pomme C, włoskiej alternatywy dla skóry, która w wyglądzie i dotyku przypomina skórę naturalną, ale jest wykonana ze skórki jabłka, korka i innych materiałów biodegradowalnych.

Zegarki mechaniczne to kolejna opcja przyjazna dla środowiska, ponieważ nie działają na baterie, ale na dobry, staromodny mechanizm sprężynowy, który nakręca się automatycznie podczas ruchu. Co jest bardziej naturalnego niż to?