firmowe szkolenie w gorach

Szkolenie firmowe w Pieninach. Dlaczego to dobry pomysł?

Sens szkolenia pracowników i podnoszenia ich kompetencji jest oczywisty. Jak wynika z doświadczeń specjalistów, przyswajane wiedzy jest bardziej efektywne w większej grupie osób  i w atrakcyjnym miejscu. Dlatego wiele firm organizuje szkolenia firmowe w formule wyjazdowej. Dowiedz się, czy szkolenie integracyjne w Pieninach to dobry pomysł i dlaczego.

Jak zorganizować wyjazd szkoleniowy?

Szkolenia firmowe podnoszą kompetencje i uczą pracowników nowych umiejętności, które mają zwiększyć wydajność i efektywność pracy. Pozwalają także na integrację poprzez wspólne spędzanie czasu. Szkolenia integracyjne budują silny i efektywny zespół oraz motywują do osiągania lepszych wyników. Są również formą radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i konfliktowymi w firmie. Wspólna zabawa i relaks po szkoleniu rozluźniają atmosferę i ułatwiają pełną integrację zespołu. Dlatego organizując szkolenie firmowe, warto zadbać o wszystkie detale.

Czy Pieniny do dobre miejsce na szkolenie integracyjne?

Dobrze, jeśli szkolenie odbywa się w wyjątkowym otoczeniu, w miejscu o szczególnych walorach i oddalonym od zgiełku cywilizacji. Najlepiej wybrać kameralny hotel o wysokim standardzie, w którym uczestnicy będą mogli czuć się swobodnie i komfortowo. Takim obiektem jest położony w typowo góralskiej wsi Kluszkowce, przygotowany do goszczenia grup, Hotel Pod Wulkanem.  Pobyt w tak wyjątkowym miejscu, z noclegami blisko jeziora Czorsztyńskiego daje szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu, również o walorach poznawczych.

Co oferuje dobry hotel w Pieninach?

Wspomniany Hotel Pod Wulkanem oprócz wygodnych noclegów i smacznych posiłków, inspirowanych tutejszą tradycją kulinarną, zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń. Udostępnia sale konferencyjne z nielimitowanym dostępem do Internetu i nowoczesnym sprzętem multimedialnym. Poza tym hotelem oferuje:

  • rejs statkiem po zalewie Czorsztyńskim,

  • zwiedzanie kamieniołomu,

  • wycieczkę na górę Wdżar,

  • zjazdy torem saneczkowym,

  • szkolenie na linach

  • wyprawy w góry.

Warto dodać, że hotel znajduje się u stóp nieczynnego wulkanu Wdżar. Na stokach góry rozbudowana została nowoczesna infrastruktura narciarska z wyciągami krzesełkowymi i orczykowymi oraz licznymi trasami zjazdowymi i do narciarstwa biegowego.