moda meska

Stylowy i sportowy – czyli jaki jest współczesny facet

Z drugiej strony, coraz modniejsze i bardziej powszechne staje się spędzanie czasu w plenerze, zdrowy tryb życia, bycie eko i uprawianie sportu. Dzięki temu coraz więcej osób dba o siebie, zwraca uwagę na to co je, jak wygląda i jak ćwiczy. Czy można więc powiedzieć, że współczesny facet jest stylowy i sportowy? Sprawdziła to marka SAXX.

Stylowy

Moda i styl są pojęciami, które nie stanowią już tematów tabu wśród współczesnych mężczyzn. Normalne jest, że magazyny i portale męskie mają rubryki dotyczące dobrego stylu, tego jak należy wyglądać, jak się ubierać czy co nosić, aby być modnym. Media propagują dopracowany wizerunek faceta, dzięki czemu na ulicach polskich miast jest ich coraz więcej. Coraz większy procent mężczyzn inwestuje w dobrze skrojone, często szyte na miarę garnitury, dopasowane do sylwetki koszule i ciekawe dodatki, stanowiące perfekcyjne uzupełnienie stylizacji. Również moda weekendowa daleka jest od spodni typu bojówki czy nieśmiertelnych koszul w kratę. Na deptaku nadmorskich kurortów coraz trudniej spotkać faceta w japonkach i rozciągniętym podkoszulku. Zamiast niego mijają nas schludni, modni panowie, którzy bez wstydu mogliby maszerować tak ubrani po Saint Tropez. Bez obaw można więc powiedzieć, że współczesny facet jest coraz bardziej stylowy. Oczywiście istnieje grupa mężczyzn, którzy na modę są oporni, ale  i na nich prędzej czy później przyjedzie czas.

Sportowy

Sport to z kolei pojęcie, które wydaje się tak popularne, że zaczynamy zastanawiać się czy są jeszcze osoby, które nie uprawiają jakiejkolwiek dyscypliny. Otaczają nas bowiem pasjonaci, uzależnieni od treningów, czy amatorzy, którzy traktują sport jako modne hobby. Ważne, że szerzy się model życia, w którym nie brakuje sportu, a co za tym idzie jesteśmy coraz sprawniejsi, zdrowsi, no i lepiej wyglądamy. Bo nie ukrywajmy, wysportowany facet wygląda lepiej od tego leżącego na kanapie. Mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do aktywności fizycznej, inwestują w nią coraz większe zaangażowanie, ale też finanse, a wszystko po bo to, by ćwiczyć dobrze – zdrowo i komfortowo. Kupują więc karnety w dobrych sieciach klubów fitness i siłowni. Inwestują w sprzęt czy to narciarski czy do surfingu czy choćby do biegania, który da im bezpieczeństwo podczas treningu. Inwestują w trenera personalnego i odpowiednie odżywki. Efektem tego jest coraz większa grupa mężczyzn, którzy mogą pochwalić się doskonałą kondycją, zdrowiem i sylwetką godną pozazdroszczenia. Taki właśnie jest współczesny facet.

Stylowy i sportowy

Skoro współczesnego faceta można określić słowami stylowy i sportowy, nie dziwi fakt, że zwraca on coraz większą uwagę na to w czym ćwiczy. Liczy się dla niego zarówno jakość, jak i wygląd jego ubrań sportowych. Poza odpowiednimi i ładnymi butami czy ubraniami kompresyjnymi inwestuje również w najwyższej jakości bieliznę. Ma ona zapewniać bezpieczeństwo i komfort podczas treningu, a dodatkowo powodować, że jej właściciel będzie doskonale wyglądał. To właśnie zapewniają produkty marki SAXX. Te wymyślone na nowo bokserki stanowią już światowy hit wśród sportowców i zyskują coraz większą popularność w Polsce. Uszyte z nowoczesnych tkanin, szybko chłoną wilgoć, ale także ją odprowadzają, a wykończenie antybakteryjne pozwala cieszyć się świeżością nawet po długim i wyczerpującym treningu. Bokserki nie wrzynają się w skórę, dzięki odwróconym szwom i trzymają się  na swoim miejscu, dzięki nierolującej się gumie. Najważniejszym elementem Saxxów jest BallPark Pouch, specjalny hamak, w którym męskie narządy leżą swobodnie, oddzielone od ud, co zapobiega obtarciom, obtłuczeniom, uszkodzeniom czy przegrzaniu. Wszystko po to, aby współczesny facet mógł być sportowy, ale też stylowy, bo do wyboru ma mnogość modeli idealnie wpisujących się w jego styl.

Czy zatem współczesnego faceta można określić mianem stylowego i sportowego? Tego, który zdobywa świat i chce, aby jego życie było jak najlepszej jakości, z pewnością tak. Taki mężczyzna nie wybiera być sportowcem czy być modnym, bo doskonale wie jak to połączyć, tak, aby stanowić obiekt westchnień kobiet i zazdrości mężczyzn.