moda meska

Moda męska 2021 – poznaj najważniejsze trendy

Trendy w modzie męskiej 2021 upłyną pod znakiem różnorodności i wygody. Styl i look będzie definiować komfort i nieoczywiste wzory oraz motywy. Do łask wrócą na przykład kwiaty, ale równie dobrze możemy pochylić się w kierunku kraty, która gości na wybiegach już od ładnych kilku sezonów. Na co zwrócić uwagę, aby w nadchodzących miesiącach być z trendami w modzie męskiej za pan brat?

Trendy w modzie męskiej 2021 – luźny styl to podstawa

W tym roku bezapelacyjnie będzie rządził krój oversize, który wpisuje się w założenia, że ma być przede wszystkim wygodnie. Nie oznacza to jednak, iż przekreśla to twoją szansę na bycie eleganckim. Oversize kojarzy się w dużej mierze z dresami, bluzami etc., niemniej jednak świetnie odnajdzie się także w klasycznych, dedykowanych ważnym okazjom płaszczach. Klimat oversize idealnie wpisuje się więc zarówno w styl uliczny, jak i sportowy. Nie oznacza to jednak, że nie odnajdzie się w stylizacji w nieco bardziej klasycznym wydaniu.

Moda męska w 2021 roku – flower power i krata

Moc kwiatów da się odczuć nie tylko w damskich stylizacjach, ale także zarezerwowanych dla mężczyzn. Bardzo w trendach będą między innymi kwieciste koszule. Projektanci proponują także inne ubrania ozdobione tym motywem wespół z wyrazistymi kolorami i fasonami. Wiosna i lato 2021 w modzie męskiej należeć będą także do klasycznej kraty. Ta od kilku sezonów nie schodzi ze światowych wybiegów mody i niewiele wskazuje na to, aby ta tendencja miała szybko się zmienić.

Zobacz także: https://iabcpoland.pl/jak-zwiekszyc-atrakcyjnosc-marki-na-rynku/

Modne buty męskie 2021

Ten rok bezapelacyjnie będzie należał do modeli obok których nie można przejść obojętnie. Mocne akcenty i wyraziste kolory definiują męskie obuwie, jakie nie schodzi z pierwszych stron modowych magazynów. Postaw także na gabaryty – im bardziej masywny but, tym zdecydowanie lepiej. Gabaryty otrzymają nie tylko modele do których jesteśmy przyzwyczajeni w takim wydaniu, a więc np. chunky shoes. Teraz na zdecydowanej wyrazistości zyskają również trapery oraz workery.

Modne ubrania męskie 2021 – jakość ma znaczenie

Moda modą, ale najważniejsza jest jakość, bez względu na to czy stawiamy na dodatki, buty czy jakieś elementy garderoby. Gdzie jej szukać? Na pewno w sprawdzonych sklepach znanych projektantów, jak i cenionych sieciówkach. Wiele takich znajduje się między innymi w Złotych Tarasach. To największa galeria handlowa w Warszawie. Znajduje się w centrum stolicy, stąd też nie ma żadnych problemów z dotarciem do niej. Do tego centrum handlowego z powodzeniem dojedziemy zarówno komunikacją miejską, jak i autem. Zaparkowanie nie stanowi problemu. Na terenie Złotych Tarasów znajduje się całodobowy parking czynny siedem dni w tygodniu.