pomysly na prezent

4 pomysły na prezent dla miłośników nowych technologii

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a tym samym jest coraz mniej czasu na znalezienie idealnego prezentu dla najbliższych. Jeśli w Waszych rodzinach są miłośnicy urządzeń smart home, sprawdźcie, jakie podarunki wywołają szczery uśmiech na ich twarzach.

Niezbędny gadżet dla przyszłych rodziców

Pojawienie się dziecka w rodzinie wiążę się z dużymi zmianami. Maluch wymaga nieustannej opieki. Jednocześnie rodzice muszą wywiązywać się z dotychczasowych obowiązków i zobowiązań. Idealnym prezentem, który nieco odciąży świeżo upieczonych rodziców, będzie więc kamera służąca jako elektroniczna niania. Model taki jak C6C od marki Ezviz to doskonały upominek dla opiekunów, którzy pragną mieć pełną kontrolę nad snem i funkcjonowaniem nowego członka rodziny. Kamera nie tylko zapewnia stały podgląd do tego, co dzieje się z dzieckiem, ale również dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, pozwala nasłuchiwać, co dzieje się w pokoju malucha.

Wymarzony prezent dla właścicieli czworonogów

Coraz więcej osób traktuje czworonożnych pupili jak pełnoprawnych członków rodziny. Trafionym prezentem dla “psich oraz kocich rodziców” będzie zatem obrotowa kamera, dzięki której Wasi bliscy będą mogli sprawdzić w dowolnym momencie z poziomu aplikacji, co robi ich zwierzak, czy czegoś mu nie brakuje lub po prostu upewnić się, czy wszystko z nim w porządku. Urządzenie pozwoli im również lepiej poznać swojego czworonoga oraz jego zachowania, kiedy zostaje sam w domu. Wbrew pozorom na taki prezent wcale nie trzeba wydawać majątku. W ofercie marki Ezviz tego typu urządzenia można znaleźć już od 119 złotych.

Idealne urządzenie dla wielbicieli ekologii

Jeśli wśród bliskich, których chcecie obdarować w te Święta, są osoby, które w swoich codziennych wyborach kierują się troską o środowisko, powinniście zastanowić się nad podarowaniem im inteligentnego gniazdka. Ten niewielki gadżet pozwoli im sprawdzić, ile prądu zużywają konkretne urządzenia w domu, a dzięki temu będą mogli ograniczyć zużycie energii.

Smart rozwiązania dla przedsiębiorców

Zapewne wiele osób ma wśród swoich najbliższych właścicieli małych i średnich firm. O ile Wasi zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy nie mają jeszcze zainstalowanego monitoringu, najlepiej sprawdzą się dla nich kamery zewnętrzne. Podgląd na żywo z poziomu aplikacji w telefonie, alarm, komunikat głosowy, ustawienia obszaru detekcji ruchu – to tylko kilka z praktycznych funkcji, które posiadają urządzenia dostępne na rynku. Bez żadnego problemu znajdziecie zaawansowane modele w przystępnych cenach.

Szukając prezentów świątecznych dla bliskich, warto przy wyborze uwzględnić nowoczesne rozwiązania, które nie tylko będą świetną niespodzianką, ale także będą w pełni funkcjonalne i praktyczne. Takie prezenty z pewnością nie wylądują na dnie szuflady.